Как к Вам обращаться?
Ваш телефон:
Ваш e-mail:
Ваше сообщение:
+38 093 522-78-16  Леся +38 097 970-57-78  Светлана
+38 097 538-87-78  Елена Мы на связи каждый день: 11:00-20:00
Новости Статьи Видео Библиотека Сексуальный ликбез
Федерация Вумбилдинга Друзья школы
Новости
Новая статья: интервью Светланы Пашкевич для газеты «Високий Замок»
06.04.2015

Президент Школы Совершенства Науки Любви Светлана Пашкевич рассказывает об основе женского здоровья, причинах некоторых физиологических проблем и развеивает мифы о работе мышцами тазового дна.

 

Президент Школи Досконалості Науки Любові Світлана Пашкевич відповіла на запитання на сторінках видання «Високий Замок». Інтерв’ю брала Наталія Дружбляк.

 

Одна з причин, чому жінки потерпають від гінекологічних недуг — слабкість м’язів тазового дна. Такої думки дотримується президент Школи Досконалості Науки Любові, викладач Української академії цілительства, сексолог, психотерапевт, парапсихолог Світлана Пашкевич.

 

Багато жінок думає: «От навчуся маніпулювати чоловіком — і нікуди він від мене не дінеться, і захцянки буде виконувати, і примхи терпіти!»

 

На хитрощах, обмані, шантажі щасливого життя не збудуєш. Що рухає такими жінками? Страх. А страх блокує сексуальну (життєву) енергію.

 

Щаслива жінка — та, що...

 

Реалізувалася як жінка, як коханка і як мама. Але тільки у такому порядку.

 

Хіба народження дітей — не основна її місія на цій Землі?

 

Ми, жінки, дивні створіння — радіємо, що всередині нас хтось поселився. Це якби табуретці запропонували стати парасолею! Але така наша доля (всміхається). Груша щороку дає плоди. І ніхто її не просить, і не дякує. Лежать ті грушки на землі, гниють, а дерево знову й знову дає врожай. Однак діти — тимчасові гості у домі. Виховала — відпусти.

 

Стверджуєте, що під час пологів жінка може... отримати оргазм. Як це можливо, адже народжує — у муках?

 

Біблію неправильно переклали. Бог заповів: не «у муках», а «у праці будеш народжувати дітей своїх». Дитина не з’явиться на світ за пів години. Пологи — це важка праця, яка увінчуєтся великою радістю. Народження дитини — це пік сексуального досвіду пари, іспит на зрілість і на певні знання. На жаль, не всі складають його однаково добре.

 

Читати статтю повністю