Как к Вам обращаться?
Ваш телефон:
Ваш e-mail:
Ваше сообщение:
+38 093 522-78-16  Леся +38 097 970-57-78  Светлана
+38 097 538-87-78  Елена Мы на связи каждый день: 11:00-20:00
Новости Статьи Видео Библиотека Сексуальный ликбез
Федерация Вумбилдинга Друзья школы
все статьи
Ніхто й не помітить, що ви тренуєтесь...

 

Президент Школи Досконалості Науки Любові Світлана Пашкевич відповіла на запитання на сторінках видання «Високий Замок». Інтерв’ю брала Наталія Дружбляк.

 

   

Одна з причин, чому жінки потерпають від гінекологічних недуг — слабкість м’язів тазового дна.

 

Такої думки дотримується президент Школи Досконалості Науки Любові, викладач Української академії цілительства, сексолог, психотерапевт, парапсихолог Світлана Пашкевич.

 

Багато жінок думає: «От навчуся маніпулювати чоловіком — і нікуди він від мене не дінеться, і захцянки буде виконувати, і примхи терпіти!»

 

На хитрощах, обмані, шантажі щасливого життя не збудуєш. Що рухає такими жінками? Страх. А страх блокує сексуальну (життєву) енергію.

 

 

Щаслива жінка — та, що...

 

Реалізувалася як жінка, як коханка і як мама. Але тільки у такому порядку.

 

Хіба народження дітей — не основна її місія на цій Землі?

 

Ми, жінки, дивні створіння — радіємо, що всередині нас хтось поселився. Це якби табуретці запропонували стати парасолею! Але така наша доля (всміхається). Груша щороку дає плоди. І ніхто її не просить, і не дякує. Лежать ті грушки на землі, гниють, а дерево знову й знову дає врожай. Однак діти — тимчасові гості у домі. Виховала — відпусти.

 

Стверджуєте, що під час пологів жінка може... отримати оргазм. Як це можливо, адже народжує — у муках?

 

Біблію неправильно переклали. Бог заповів: не «у муках», а «у праці будеш народжувати дітей своїх». Дитина не з’явиться на світ за пів години. Пологи — це важка праця, яка увінчуєтся великою радістю. Народження дитини — це пік сексуального досвіду пари, іспит на зрілість і на певні знання. На жаль, не всі складають його однаково добре.

 

А якщо пара взагалі відмовляється від такого досвіду? У світі набирає популярності рух «чайлдфрі» — коли подружжя може мати дітей, але свідомо відмовляється від батьківства?

 

Сім’я народжується з появою дитини на світ. А до цього часу чоловік і жінка — просто партнери. Можуть мати спільні хобі, спільні інтереси, хороший секс, але цю пару не можна назвати сім’єю.

 

Якщо накачати лонно-куприковий м’яз, болю під час пологів жінка не відчуватиме?

 

Не можна цього робити! М’яз задерев’яніє. Інтроїтус (м’язове кільце піхви) не зможе нормально розкритися. Дитина буде битися наче об кам’яну стіну. Якщо м’язами, що розташовані при вході у вагіну, жінка може утримувати чотири кілограми ваги, то велике питання, чи пройде голівка малюка через таке некероване, але сильне м’язове кільце? Такими м’язами можна вуздечки рвати, фалоси ламати. Воно вам треба? М’язом треба вчитися управляти — всім жінкам, не тільки тим, що планують народжувати. Тоді під час сексу не доведеться давати інструкції чоловіку «повільніше-швидше», а будете легко задавати потрібний ритм мовою вашого тіла.

 

 

Як гадаєте, сучасні жінки — егоїстичні чи, навпаки, недооцінюють себе?

 

Багатьом треба познімати корони з голови. Не слухають своє тіло, а підкоряються власному его. Тіло каже «Люби свого чоловіка, притулись до нього, обніми!». А его шепче на вухо: «Господине, подивися на цього пузатого дядька. На біса він нам здався?» У світі давно простежується тенденція: чим більше у жінки дипломів, тим важче їй народжувати. Якщо вагітна пише дисертацію, її дитина з’явиться на світ з допомогою кесаревого розтину. Сучасні жінки дуже віддалилися від Матінки-Природи. Під час пологів думають про «фасад». Соромляться того, як виглядають і які звуки видають. А процес відкриття м’язового кільця піхви — це прекрасне видовище! Так відкривається бутон чудесної квітки.

 

І все більше серед жінок фригідних...

 

Такий діагноз може ставити тільки лікар-сексолог. І повірте: таких жінок — не так вже й багато. Натрапила на статистику (цікаво, хто то рахував?), що лише 20% жінок здатні переживати вагінальний оргазм, а всі інші — тільки кліторальний. І от, жінка, яка гадає, що не може отримати вагінального оргазму, автоматично зараховує себе до 80% «невдах». Напружує мозок, зціпивши зуби, терпить, коли чоловік сягне піку задоволення (і це теж питання, наскільки він задоволений. Чоловічий фалос — як флешка. Вткнув у комп’ютер, а там — духовна порожнеча). «Не біда, — думає жінка, — «доженусь» стимуляцією клітора». Але якщо жінка не навчиться керувати глибокими м’язами, нічого з того не буде. Це те саме, що мати можливість ходити до дорогого ресторану і при цьому харчуватися у Макдональдсі. Якщо жінка може відчувати кліторальний оргазм, вона вже не може бути фригідною!

 

Українські жінки — закомплексовані?

 

Мої семинари відвідують жінки різного віку, з різними доходами, різного соціального статусу — самотні, заміжні, які живуть у цивільному шлюбі і які розлучились. Коли прошу підняти руку тих, хто бодай раз розглядав свою промежину у дзеркалі протягом останніх трьох місяців, то піднімає 3-4 жінки, а всі інші — ніяковіють. Часом прошу жінку, щоб намалювала промежину і показала, де у неї клітор розташований, а вона його біля анального отвору малює. Багато жінок намагаються взагалі якомога рідше торкатися своїх статевих органів. Вважають, що їхні геніталії — брудні, гріховні, порочні. Але вдумайтесь: вагіна — це ворота життя, через які чоловік приходить до жінки і через які дитина з’являється на світ! Як вона може бути нечистою?!

 

 

 

Чому жінки хворіють на гінекологічні недуги?

 

Бо дозволяють лівій півкулі мозку домінувати над правою. Права — пов’язана з тілом, знає все, що було, є і буде. Ліва — з нашим его. Це — наша оперативна пам’ять. Скільки не нарощуй, можливості її обмежені. От і мстить за це правій. Тому треба постійно щось робити — махати руками-ногами, крутити головою. Чоловіки ’ ті постійно контактують зі своїм тілом. Пішов у туалет «по маленькому» — є контакт! (сміється).

 

Якщо говорити більш конкретно: як порадите боротися, до прикладу, з нетриманням сечі, опущенням або випадінням матки, звичним невиношуванням вагітності?

 

Одна з причин — слабкість м’язів тазового дна. Фундамент просідає і органи, які він підтримував — матка, яєчники, нирки — опускаються. Отт, скажіть, чим краще зайнятися на схилі літ: купити білі панчохи, мундштук і дременути у Монако на гульки, щоб там же і померти на піку слави, чи доживати віку у чотирьох стінах і витрачати пенсію на памперси? Вибір за вами.

 

І як зміцнити м’язи тазового дна?

 

Коли підете у туалет, спробуйте посередині процесу затримати струмінь сечі на 2-3 секунди. Запам’ятайте, які м’язи задіяні (м’язи тазового дна, сфінктер ануса, м’язове кільце вагіни і сфінктери сечовидільного каналу). Після цього у будь-який зручний для вас час і у будь-якому зручному місці (вдома, на роботі, у транспорті) почергово напружуйте і розслабляйте цю групу м’язів. Важливо, щоб при цьому не були задіяні м’язи сідниць і передньої стінки черевної порожнини. Буває, що жінка навчилася напружувати передню черевну стінку, але при цьому м’язове кільце вагіни залишається розслабленим. Толку від такої вправи — жодного.

 

Перевірити, чи правильно виконуєте цю вправу можна так: введіть середній палець у вагіну і зробіть кілька скорочень (стиснень і розслаблень). Якщо робите все правильно, то стиснення будете відчувати біля основи пальця, а не там, де ніготь. Якщо з першого разу не буде виходити, не засмучуйтесь.

 

Прийнято вважати, що закрепи, геморой — це проблема чоловіків. Але жінки від цієї напасті також потерпають.

 

Одна з причин — слабкість м’язів тазового дна. М’язи слабшають і пряма кишка не може втягнутись, вип’ячується назовні. Не даремно араби після акту дефекації омивають промежину холодною водою. Це не якась данина традиції. Під дією холодної води рефлекторно скорочується лонно-куприковий м’яз і пряма кишка підтягується вгору. Закрепи виникають найчастіше через неправильне харчування. Раджу жінкам більш уважно ставитися до того, що кладуть на тарілку. Бо закрепи не тільки ведуть до геморою, а й погано впливають на мікрофлору вагіни.

 

До речі, про мікрофлору. Чому стільки жінок хворіє на молочницю?

 

Бо ображаються на чоловіків. Пробачте їм — не носіться із цим тягарем. І робіть спринцювання протягом троьх днів зранку і ввечері дистилятом трояндової води. Трояндова вода навіть гнійну ангіну усуває. Пляшечку із водою перед спринцюванням поставте під струмінь гарячої води, щоб підігріти. Можете попробувати її на смак. Якщо кисла — не використовуйте, туди додавали лимонну кислоту. Щоб не допустити появи молочниці, не користуйтесь ароматизованими прокладками (у 100% випадків викликають кандидоз), не періть білизну у порошку з фосфатами, боріться із закрепами, не підмивайтеся милом (особливо з триклозаном). Молочниця може виникнути як реакція на деякі презервативи, через те, що приймали антибіотики. Від цієї хвороби не застрахована жодна жінка. 

 

Бартолініт — що це за недуга? Про неї у пресі рідко згадують...

 

Це — запалення бартолінових залоз, розташованих при вході у вагіну. Ці залози виконують важливу функцію — виробляють природний лубрикант (змазку) і феромони, які роблять нас привабливими в очах представників протилежної статі.

 
Біль під час статевого акту — це завжди вказує на якесь захворювання?
 
Не завжди. Це може свідчити про якусь психотравму або, приміром, психологічний блок. Та ділянка у мозку, яка відповідає за насолоду, відповідає й за біль. От «дротики» у мозку й поплутались.
 
Чому виникають проблеми з яєчниками?
 
Яєчники — це фізіологічний резервуар, у якому перебувають наші ненароджені діти, чекаючи нашого дозволу на втілення. Наше завдання — розвиватися духовно, вкладати потрібну інформацію в яйцеклітини, наповняти їх. Яйцеклітина живе від двох до 24 годин (сперматозоїд — від трьох до десяти діб). Якщо її не запліднили, відмирає і її залишки виводяться лімфатичною системою. системою. Якщо не буде нормального кровообігу у ділянці яєчників, яйцеклітина може й не вийти з фолікула — розвинуться запальні процеси. Яєчники «нагодовані» кров’ю — гіпофіз адекватно працює і гормональна система працює, як швейцарський годинник. Все просто. Тренуйте лонно-куприковий мяз. Тоді активізується кровообіг, лімфовідтік і тоді почуєте від лікаря таке бажане: «Вибачте, але кіст немає — видно, щось недодивились!»
 
Чому у маткових трубах скупчується рідина, стають непрохідними?
 
Одна з причин — відсутність фізіологічного оргазму. І не важливо, яка ділянка тіла була простимульована.
 
А якщо це одинока жінка? Як їй отримати цю розрядку?
 
Хай робить те, що приносить задоволення тілу. Будь-що, що веде до оргастичної розрядки — стимулює соски, мастурбує, вимірює кровяний тиск, колупається у носі чи вусі. Я не жартую. У тіла — своя мова і живе воно за своїми законами.
вернуться к списку статей