Как к Вам обращаться?
Ваш телефон:
Ваш e-mail:
Ваше сообщение:
+38 093 522-78-16  Леся +38 097 970-57-78  Светлана
+38 097 538-87-78  Елена Мы на связи каждый день: 11:00-20:00
Новости Статьи Видео Библиотека Сексуальный ликбез
Федерация Вумбилдинга Друзья школы
все статьи
Сексолог Світлана Пашкевич: «Оргазм жінки — це справа жінки, а не чоловіка»

 

Інтерв’ю Світлани Пашкевич для «Світ мам» 

Записала Атанайя. 

www.svitmam.ua

 

 

 

Народження дитини — випробування, яке проходять далеко не всі шлюби. Що робити, якщо чоловік охолов і жінка підозрює, що у нього хтось з’явився?

 

Знов-таки, тут важливо розуміти, як пара жила під час вагітності, як проживала вагітність. Якщо жінка відсторонила чоловіка від себе ще під час вагітності, то з імовірністю 95 % буде охолодження, любовний трикутник і всі «принади життя». 

 

Вагітність — це не привід відлучати чоловіка від себе, припиняти сексуальне життя.

 

Навіть якщо лікарі (а вони, до речі, останнім часом також говорять про користь інтимної близькості під час вагітності) заборонили інтравагінальне проникнення з певних причин, то, друзі мої, у нас є руки, губи, ступні, волосся, шовкові хустки, намисто… 

 

 

До пологів, під час вагітності, важливо, щоб жінка не відлучала чоловіка, проживала з ним вагітність. Тоді таких питань не виникне. Крім того, «вагітний секс» — це архіважливий процес, який тренує малюка. Тому що оргазм і скорочення матки під час пологів — це один механізм. Це певний імпринтинг, який отримує дитина під час партнерського сексу: тато любить маму, мама любить тата, мій світ мене любить. Це дуже важливий момент. Таким чином, мама надає простір ще до народження. І такі батьки зазвичай одразу «вмикаються» в батьківство, а не впродовж трьох років, як нам про це говорять.

 

Мені подобається фраза, що кохання — як вогонь: від подиху вітру слабкий вогонь згасне, а сильний — розгориться ще сильніше. Адже пологи — це випробування на міцність трьох. Народження дитини, поява третього між двома — це конфлікт. А де конфлікт, там дуже багато енергії. Конфлікт — це завжди заявка на силу. І від того, як пара розпорядиться цією енергією, залежить її подальше спільне життя.

 

Перейдімо з рівня фізіології на рівень метафізіології. Під час вагітності енергетичні оболонки чоловіка і жінки зливаються. А найсильніший потік сексуальної або життєвої енергії — саме у вагітної жінки. Відповідно, оскільки оболонки зливаються, то стільки ж енергії у її партнера. І, якщо мама тата відсторонила, він ходить з таким потенціалом сексуальної енергії.

 

Звичайно, на такого чоловіка, як метелики на світло, злітаються всі самиці. Бо у нього поля порожні, не зайняті іншою самицею (територія не помічена). Далеко не кожен чоловік здатен витримати таку атаку. Чому так відбувається? Бо жінки поруч нема — вона у своєму чомусь там незрозумілому.

 

Крім того, вагітність і пологи — це прекрасний спосіб маніпулювати оточенням. Вагітна — це така істота, яка вважає, що весь Усесвіт має навколо неї обертатися :) Тут у жінки з’являється вторинна вигода маніпульнути чоловіком… Хоча за такі фокуси життя по голівці не погладить. Треба завжди залишатися чесним із собою, щоб не одержувати таких «обраток».

 

Що пораджу — працювати над собою, ставати умілою коханкою. Якщо у мого чоловіка є коханка, це свідчить, що я — недостатньо освічена коханка. І що мені робити? – правильно, працювати над своєю освіченістю як коханки! Опановувати мистецтво кохання! 

 

Він куди пішов? До фахівця! А що мені заважає бути професійною дружиною? Вийшла заміж — виконуй обов’язки професійної дружини. Не знаєш як — підвищуй кваліфікацію, не хочеш підвищувати кваліфікацію — пиши заяву на звільнення, не займай чужого місця! :)

 

Бути дружиною — це найважча робота. Але й найцікавіша, бо дає розвиток у всіх галузях.

 

Головний сексолог Автономної Республіки Крим Андрій Любарський, з яким у Вас була спільна авторська програма «Сексуальна гармонізація і МЕН-білдінг», якось казав, що парні пологи можуть негативно позначитися на потенції чоловіка. Хотілось би почути ще й Ваш коментар.

 

Річ у тім, що участь у пологах і присутність на пологах — це різні речі. Ні в якому разі не можна допускати появи на пологах непідготовленого чоловіка. А тим більше — без його бажання. 

 

Якщо чоловік буде просто спостерігати пологи, вийде таке собі реаліті-шоу «За склом». Це єзуїтство, знущання! Чому? Під час пологів енергія така сама, як і під час сексу. І коли чоловік спостерігає «за склом», він бачить, що щось відбувається, але не може зрозуміти, що саме… А особливо, якщо там орудують лікарі-чоловіки (і ще інтерни прийшли подивитися), у нього буде враження, що його дружину ґвалтували у нього на очах, а він нічого не робив. І це проблема.

 

Бувають випадки, коли саме жінка не пускає чоловіка. І не треба її силувати — вона самиця, вона краще знає, що їй потрібно!

 

Іноді, навпаки, жінка тисне: я хочу, щоб ти був зі мною на пологах… Чого вона боїться? Чому хоче перекласти на чоловіка відповідальність за власні пологи? Якщо чоловік активно опирається, він інтуїтивно відчуває, що на нього хочуть перекласти відповідальність за те, за що він аж ніяк не може відповідати. І у випадку якихось невдач у пологах — з погляду жінки — хто буде винен? Правильно: чоловік!  Жінка намагається зняти з себе відповідальність. Але ж, насправді, ця відповідальність — усе одно її.

 

Внаслідок психологічної травми у чоловіка може бути зниження потенції. Але, якщо пара збалансована, і жінка знає, що вона робить, то на потенції це позначиться лише позитивно. 

 

Якщо ж чоловік хоче допомагати, бути учасником — це позамежний досвід. І для дитини також це дуже важливий досвід — щоб тато був із мамою разом.

 

Пологи — це еротичне переживання. Я скільки чула, що чоловіки говорили — приблизно так: «вона народжує, а я її хочу», «вона була в цей момент ніби якась первородна тваринна стихія, гарчала, я на неї дивився, і мене це так бентежило, збуджувало»… 

 

Коли чоловік відчуває силу власної жінки, і ця жінка робить щось таке, що чоловікові непідвладне, і дає йому можливість доторкнутися до цієї таємниці — гадаю, чоловік дуже цінує таку жінку.

 

Колись аноргазмія у жінок вважалася нормою, але тепер часи змінилися. Проте, багато жінок досі не знають, що таке оргазм. Що Ви їм порадите?

 

Абсолютна аноргазмія зустрічається украй рідко — тільки якщо у дівчинки в дитинстві не сформувалися первинні ерогенні зони. Більше того, перший оргазм у житті і хлопчики, і дівчатка, відчувають під час проходження родових шляхів. Такого досвіду нема лише у тих, хто народився шляхом кесаревого розтину. 

 

А якщо цей файл є в тілі, то його завжди можна звідти витягнути :) Тому в нашій школі ми викладаємо техніки, спрямовані на розуміння природи оргазму. 

 

Оргазм жінки  — це справа жінки, а не чоловіка. Це тілесні знання. Жінкам, які вміють керувати цією своєю частиною — інтимними м’язами, м’язами тазового дна — абсолютно все одно, якого розміру фалос, наскільки сильна ерекція і, взагалі, еякулював чоловік чи ні. Для цього існують певні заняття і практики. Просто битися куприком об підлогу в надії, що отримаєш оргазм, безглуздо.

 

Навіть якщо у людини від природи нема голосу, то після певних тренувань вона заспіває. Тому, навіть якщо жінка взагалі не знала, що таке оргазм, його треба розвивати. У моїй практиці були такі учениці — мене завжди тішить їх поява: «У вас не було оргазму? Прекрасно, буде!» :) Тому що такі учениці набагато яскравіше бачать зміни.

 

Та не все тут залежить від фізіології. Психоемоційна причина аноргазмії — глибинна недовіра до чоловіка в цілому, починаючи батьком, і закінчуючи Богом. Якщо вона чоловікові не довіряє, то несвідомо програмує своє тіло на те, що оргазмувати не можна. 

 

І з цією частиною ми також розбираємося — і за допомогою тілесних практик, і в голові шукаємо, де рубильник :) Якщо у чоловіка лише дві кнопки «Вмк» і «Вимк», то у жінки це — надскладний пульт керування! :)

 

Я кажу, що чоловічий за жіночий оргазм не кращий і не гірший, — це просто різні речі, як ложка і швейцарський годинник. І якщо там бодай один гвинтик зупиниться — все, годинник не піде!

 

Як можуть позначитися на пологах наслідки колись пережитого зґвалтування? Статистика сумно свідчить, що багато жінок має такий досвід…

 

Так, кожна друга має такий досвід… Якщо жінка працювала з цим, то, найімовірніше, ніяк не позначиться. А от на можливості зачаття і одержання задоволення дуже навіть може. 

 

Травма сексуального насильства буває не лише фізичною, набагато болючіша —  психоемоційна травма. А скільки сексуального насильства діти виносять із сім’ї, це просто ґвалт! У силу того ж таки невігластва, передусім батьківського. Тому у нас є програма сексуальної освіти для батьків та програма сексуальної освіти для дітей. Щоб їм було про що поговорити одне з одним :)

 

Чого побажаєте нашим користувачкам?

 

Дівчата, мої хороші! Я вам хочу сказати, що все це не вирок. У Біблії сказано, що грішник, який розкаявся навіть на смертному одрі, потрапляє до раю :)

 

Тому не чекайте, що зміниться хтось поруч, — це ілюзія, цього ніколи не буде! 

 

Якщо ви живі і хочете собі щастя, то вставайте, піднімайте свої красиві попи і починайте з ними щось робити. А не лише сидіть на них, і буде вам щастя. Бо, почавши з себе, ви можете змінити свою сім’ю, свого чоловіка — навіть не змінити, а перетворити. Перетворення жінки перетворює все навколо неї. 

вернуться к списку статей